Forum dyskusyjne

Niespodziewany problem

Autor: trop7   Data: 2024-09-11, 14:43:34               

Jestem zszokowana. Skontaktowałam się z synem aby umówić spotkanie z wnuczką. Chcieliśmy z mężem ją zabrać do kina, miała także u nas nocować. Syn miał się porozumieć z synową i potwierdzić ustalenia. Niestety nieoczekiwanie odczytałam wiadomość na messengera, która pomyłkowo trafiła na mój profil. Za chwilę zniknęła, ale ja na nieszczęście zdołałam ją odczytać. Skierowana była do synowej, w niewybrednych słowach kazał jej się delikatnie mówiąc odczepić od jego rodziców, czyli nas. Zorientowawszy się, że mogłam przeczytać tą pomyłkowo wysłaną wiadomość syn zadzwonił i wytłumaczył sytuację.Okazało się, że synowa żywi do nas kilkuletnią urazę za sytuacje, których nie mogę zrozumieć. Zażyczyła sobie żebyśmy nie utrzymywali z nią kontaktu.Synowi powiedziała, że tak jej doradziła psycholog !!! Co jest grane, czy psycholog uważa, że to jest sposób na rozwiązanie problemów ???? Jestem cała roztrzęsiona, to jest toksyczna sytuacja. Jest mi wstyd, że jesteśmy wplątani w tak dziwną sytuację. Kochamy naszą wnuczkę i mam nadzieję, że nie będzie blokowała nam kontaktów.

Odpowiedz


Sortuj:     Pokaż treść wszystkich wpisów w wątku