Forum dyskusyjne

Przeczytaj komentowany artykuł

RE: Biblia o homoseksualizmie

Autor: Magdallenabann   Data: 2012-08-20, 16:39:55               

"W demokracji masz prawa..."

No, piekne, ale absurdalne;)
"Jakie szczescie dla tych, ktorzy są u wladzy , ze ludzie jako masa nie mysla"
Nie podam czyj to cytat, bo dostane bana:))
Popatzr na historie, jak na proces a nie jak na liste z datami, a wtedy zobaczysz ze po wielkich przewrotach, wszystko wraca i tylko warstwy spoleczne sie na nowo formuja.
Wiec demokracja tez juz nam sie formuje:)
Do wladzy dochodza inoranci, intryganci, polglupki o mentalnosci kryminalistow. Niestety takie cechy sprzyjaja do dojscia do wladzy w demokracji.
Juz nam chyba tak Bog w genach zapisal ze jak tylko dorwiemy sie do koryta to zaraz dostajemy kuku na muniu
Wiec do poki rzadzacych bedzie wybierac glupia masa, to oni beda maksymalnie ciagnac zyski wyylacznie dla siebie i swoich rodzin, lub czasami tych co ich szantazuja:)
Tak bylo w komunizmie, tak jest w demokracji i w kosciele.
Dlatego ksieza mama celibat:)
W dyktaturze jest to utrudnione.
Oczywiscie nie mam na mysli ze tesknie za zamordyzmem, ale fanka demokracji tez nie jestem.
Ot, patzre sobie z boku i korzystam z prawa glosu jaki mi podobno demokracja dala.
Przekrece troche wartosci i spytam sie, ktory system jest bardziej zbrodniarski.
Totalitarny i dyktatorski, ktory niszczy wywrotowcow zagrażajacych autorytetowi wladzyady.
Czy demokratyczny, zezwalajacy na dobry byt przestepcom, ktorym NIBY nic nie mozna udowodnic, koruptnym politykom, ktorzy dzialaja na niekorzysc dobra publiczneg przywłaszczaja sobie dobra, ktore naleza sie masom.
Pozwala na egzystencjie kryminalistow w garniturach ktozy szkodza innym bo tuszuja afery i okradanie.
No, i na koniec napisze ze demokracja, tez likwiduje wywrotowcow:)

Tys humanista, Enterprise, ja matematyk, chyba sie dogadamy:)
Nie ma glupszego ustroju niz ten w ktorym wiekszosc decyduje.
Wystarczy wlaczyc telewizor.....brrrrr:)

Odpowiedz


Sortuj:     Pokaż treść wszystkich wpisów w wątku