Forum dyskusyjne

Przeczytaj komentowany artykuł

RE: Prof. Hartman i prof. Środa za legalizacją poligam

Autor: lenka2   Data: 2012-09-06, 23:46:13               

moonshine,

Ja się zastanawiam czego ty właściwie od nas oczekujesz? bo chyba nie sądzisz, że po lekturze twoich wypocin, ja zmienię orientację, a reszta klepnie się w czoło i stwierdzi" no tak, mylilismy się od początku naszej dyskusji, nasze wypowiedzi w porównaniu z argumentacją moonsihne są niewiele warte, wszak okazuje się, że wie on od nas dużo więcej na temat mniejszości seksualnych, gdyż przeczytał " radość seksu gejowskiego"

Szczerze, ja już myślałam, że ten wątek padnie wreszcie i zemrze śmiercią naturalną, bo nie da się dyskutować z kimś kto miłość sprowadza jedynie do kopulacji.

A gdzie są uczucia ja się pytam? Odkąd pamiętam zawsze gdzieś tam kochałam się w różnych kobietach. Pamiętam taką platoniczna "miłość", jeszcze w szkole średniej, do starszej od siebie dziewczyny, gdzie dla mnie liczył się przede wszystkim kontakt z nią. Nie mogłam się doczekać chwil, kiedy ją zobaczę, zamienię choć słowo, kiedy po prostu będę w jej towarzystwie. Kiedy ją widziałam miałam tzw.motylki w brzuchu i serce waliło mi jak młot. Nie myślałam o seksie z nią, nie szperalam po internecie w poszukiwaniu książek typu " radość seksu lesbijskiego". po prostu byłam zakochana i jak każda nastolatka przeżywałam swoje zakochanie.

Tak samo mają geje z tego co wiem, a wiem, bo miałam okazje rozmawiać na ten temat.

My mamy uczucia moonsihne i tymi uczuciami darzymy innych ludzi.
A że chcemy się też, jak reszta populacji, pieprzy*, to chyba normalna kolej rzeczy, bo bez tego po prostu się nie da kogoś kochać.

Jeśli geje cię brzydzą ( nic nie piszesz o kobietach les, więc wnioskuję że na tym polu, jak większość podobnych tobie osobników, jesteś bardziej tolerancyjny) to nie oglądaj, nie czytaj, nie interesuj się nimi, po co masz być zniesmaczony.

Żyj i daj żyć innym.

Odpowiedz


Sortuj:     Pokaż treść wszystkich wpisów w wątku