Forum dyskusyjne

Przeczytaj komentowany artykuł

RE: prześladowanie zwolennika miłości międzygatunkowej

Autor: lenka2   Data: 2012-08-29, 23:47:59               

Może teraz ja się wtrącę do dyskusji, bo mam wrażenie, że moonsine nigdy nie poznał osobiście żadnego geja, a wyobrażenie o nich czerpie z tv i biblii. Przede wszystkim, co ty tak w kółko o tej kiszce stolcowej?

Sex to nie tylko penetracja. Sex między homo facetami nie musi oznaczać sex analny, można kochać się na wiele sposobów i muszę ci powiedzieć, że na penetrację decyduje się niewielka grupa osób. poza tym ten rodzaj seksu (anal) uprawiają także osoby heteroseksualne.

Wątpisz w miłość pomiędzy osobami homoseksualnymi przywołując na swój argument jakieś dziwne historyjki o facecie i choince. Miało by to oznaczać, że miłość i pożądanie między osobami tej samej płci to jakaś zachcianka i fanaberia porównywalna do faceta, który pragnie poślubić choinkę.

chcesz przez to powiedzieć zapewne, że prawdziwa i jedyna miłość może zaistnieć tylko między kobietą i mężczyzną. że tylko w tej relacji możliwy jest związek i partnerstwo. Ale pod pewnymi warunkami: muszą być małżeństwem, wierzyć w Boga i pewnie co roku zapierniczac na Jasna Górę na święto Matki Boskiej Zielnej. W innym przypadku miłość się nie spełni, a jedynie będzie czymś złudnym, co prędzej czy później pęknie.

A ja dziękuję Bogu, że życie jednak jest różnorodne i potrafi zaskakiwac, wbrew temu w co ludzie wierzą i czym kierują się w życiu. Dla mnie osobiście biblia nie jest wyznacznikiem i drogowskazem, wolę inne podręczniki.

Poza tym jeszcze chciałam dodać, że oprócz gejów istnieją lesbijki. i zawsze w dyskusjach o homoseksualizmie, zastanawia mnie dlaczego osoby takie jak ty, moonsine, rozprawiają o. kiszkach stolcowych, koncentrują całą swoją uwagę na mężczyznach homo i ich niewyzytym pozadaniu jako argumencie przeciwko, a o kobietach żadnego slowa, nic kompletnie, w biblii o nas nie piszą?

Odpowiedz


Sortuj:     Pokaż treść wszystkich wpisów w wątku